Aktarlarda Satılan Cinsel Gücü Artıran Bitkiler

Cinsel isteği artırmak ve cinsel performansı iyileştirmek için cinsel gücü artıran bitkiler uzun yıllardır kullanılmaktadır.

 

Sertleşmeyi Artıran Bitkiler

 

Sertleşmeyi Artıran Bitkiler
Sertleşmeyi Artıran Bitkiler

 

Erektil disfonksiyon, tatmin edici cinsel performansa izin vermek için yeterli sertliğe sahip bir penis ereksiyonunun elde edilememesi veya sürdürülememesidir. Erektil disfonksiyonun nedenleri çok çeşitlidir ve doğası gereği hem fiziksel hem de psikolojik olabilir. İlaçlar, eğlence amaçlı ilaçlar ve obezite, sigara ve aşırı alkol tüketimi gibi yaşam tarzı faktörleri, erektil disfonksiyonun etiyolojisine katkıda bulunan en yaygın faktörler arasındadır.

 

Sertleşme Bozukluğuna Karşı Zencefil

 

Kötü dolaşım, erkeklerde erektil disfonksiyonun en yaygın nedenlerinden biridir. Ve zencefil, bu şaşırtıcı derecede yaygın cinsel işlev bozukluğuyla mücadelede güçlü bir yardımcı olabilir. Ve unutmayın ki, zayıf dolaşım daha çok erkeklerin sorunu olarak konuşulsa da kadınların libidosunu da olumsuz etkileyebilir.

 

Karanfil

 

Karanfil, doğal bir antioksidan görevi gördüğü gösterilen öjenol adı verilen bir bileşik içerir. Antioksidanlar, kronik hastalık gelişimine katkıda bulunabilen oksidatif stresi azaltan bileşiklerdir. Bu güçlü antioksidanın varlığı, erektil disfonksiyonun ilerlemesini yavaşlatmaya yardımcı olabilir.

 

Sperm Sayısı Arttırmak için Arı Poleni

 

Arı poleni sadece cinsel dürtü için harika olmakla kalmaz, aynı zamanda size güven artışı, sürdürülebilir enerji verir. Dayanıklılığınızı artırır, stresi azaltır ve bağışıklığınızı güçlendirir. Ayrıca sperm sayısı üzerinde büyük etkisi vardır ve hatta doğurganlığı arttırdığına inanılmaktadır.

 

Cinsel Performans Arttırıcı Ginseng

 

Ginseng‘in cinsel performansı arttırmada ve cinsel işlev bozukluğunu tedavi etmede kullanımı antik Çin’e kadar uzanır. Erkeklerde erektil disfonksiyonu tedavi etmede de etkili olduğu bilinmektedir.

 

Afrodizyak Etkili Roka

 

Roka, etrafındaki en eski afrodizyaklardan biridir ve koyu, yapraklı yeşillikler cinsel sağlık için hayati öneme sahiptir. Araştırmalara göre, roka erkek doğurganlığını artırmanın yanı sıra libidolarımıza zarar veren çevresel kirleticileri engellemeye yardımcı olabilir.

 

Yasemin

 

Yasemin, doğal bir afrodizyak olarak bilinir. Ve o kadar güçlüdür ki, bu bitkinin libidoyu, cinsel gücü artırdığı, cinsel isteği uyardığı ve hatta hem erkek hem de kadınlarda kısırlığı tedavi ettiği bilinmektedir.

 

Rezene

 

Rezene, erkeklerde ve kadınlarda libido artmasına neden olur ve cinsel problemleri ortadan kaldırır.

 

Ashwagandha Afrodizyak Etkisi Var Mı

 

Bir afrodizyak olan Ashwagandha, cinsel dürtüyü artırabilir. Nitrik oksit üretimini uyararak ve cinsel organlara kan akışını artırarak çalışır. Ashwagandha tüketmek aslında kanınızı genişleterek daha iyi dolaşıma yardımcı olur. Erektil disfonksiyon durumunda da yardımcı olmaktadır.

 

Hardal

 

Afrodizyak etkiye sahip olan hardal, cinsel gücü artırmakla kalmayıp seks hayatınızı renklendirmeye yardımcı olur.

 

Lavanta

 

Lavanta, gelişmiş uyku kalitesi, depresyon, anksiyete, cinsel istek ve psikolojik ve fiziksel semptomlar üzerinde olumlu etkiye sahiptir.

 

Libidoyu Arttırmada Birebir Safran

 

Safran, cinsel dayanıklılığı ve libidoyu artırmada etkili olduğunu, erkeklerde ereksiyon sıklığını artırdığı bilinmektedir. Safran erektil disfonksiyonu tedavi etmek için kullanılamasa da, yatakta daha uzun süre kalmanıza kesinlikle yardımcı olabilir.

 

Maydanoz

 

Maydanoz, testosteron arttırıcı bir madde olan yüksek miktarda apigenin içerir. Apigenin, star gen ekspresyonunu artırarak bu etkiye sahip olduğu düşünülmektedir. Star gen, testislerde ve yumurtalıklarda bulunan bir proteindir ve azalan seviyeler, yaşlandıkça seks hormonlarındaki düşüşle bağlantılıdır.

 

Muskat

 

Güçlü afrodizyak etkiye sahip muskat, cinsel gücü artırmaya ve cinsel performansı iyileştirmeye katkı sağlar.

 

Bal

 

Afrodizyak özellikleri bulunan balın düzenli olarak tüketilmesi sonucunda libidonun artmasına neden olur. Bununla birlikte, uyarılma sırasında kan akışını artırabilecek nitrik oksit içerir.

 

Vanilya

 

Vanilya erektil disfonksiyon, libido, iktidarsızlık ve erkeklerle ilgili diğer sorunlara yardımcı olabilir. Ayrıca kalp atış hızınızı düzenlediği için tüm vücutta kan akışını sağlar. Böylece uyarılma sırasında cinsel organlara giden kan miktarı artar.

 

Arı Sütü

 

Arı sütü tüketiminin sperm sayısı ve motilitesi üzerinde önemli bir etkisi olduğu görülmüştür. Ayrıca  kısırlık tedavisinde de önemli bir yardımcıdır.

 

Kekik

Afrodizyak olarak işlev gördüğü bilinen kekik, cinsel uyarılmayı ve performansı artırmada rol oynadığı ortaya çıkmıştır.

 

Gül Yaprakları

 

Güçlü bir afrodizyak olan gül yaprakları, bir kişinin cinsel olarak aktif hissetmesine yardımcı olmada çok etkilidir.

 

Tarçın

 

Tarçın hem erkekler hem de kadınlar için bir afrodizyak olarak kabul edilirken, özellikle sağlıklı bir cinsel destek ile erkeklere yardımcı olur.

Yorum yapın