Ananasın Cinsel Faydaları | Ananas Yemek Cinsel Gücü Arttırır Mı

Ananas cinsel faydaları nelerdir? Ananas suyu sperm tadını değiştirir mi? Tropikal meyvelerden ananasın cinsel yaşam üzerinde olumlu etkileri olduğu bilinmektedir.

 

Ananasın Erkeklere Faydaları

 

Ananasın Erkeklere Faydaları
Ananasın Erkeklere Faydaları

 

İçerisinde bromelain enzimi bulunan ananas, erkekler üzerinde oldukça faydalı bir meyvedir. Zira, bu enzim libidoyu artırarak seks hayatınızı canlı tutmayı sağlıyor.

Bunun yanı sıra, erkeklerdeki testosteron seviyelerini de düzenleyip olması gereken gücü ve libidoyu geri kazandırmaya yardımcıdır.

 

Ananasın Kadınlara Cinsel Faydaları

 

Ananasın Kadınlara Cinsel Faydaları
Ananasın Kadınlara Cinsel Faydaları

 

Ananas hem kadın hem erkekler için müthiş faydalıdır. Ananasın kadınlara faydaları;

  • Ananasın içerisinde yer alan Bromelain enzimi, kadınları meme kanserine karşı korur.
  • Libidoyu artırarak seks hayatınızı daha renkli kılmayı sağlar.
  • Bakır, çinko, folat, C vitamini ve beta-karoten açısından zengin olan ananas, hem kadın hem erkekte doğurganlığı artırıcı özelliğe sahiptir.
  • Kadınların günde 165 gram ananas tüketmesi ile günlük C vitamini ihtiyacının %88’ini karşılamış olur.
  • İleride oluşabilecek osteoporoz (kemik erimesi) hastalığına karşı koruma sağlar.

 

Cinsel İlişkiden Önce Ananas Yemek

 

Cinsel İlişkiden Önce Ananas Yemek
Cinsel İlişkiden Önce Ananas Yemek

 

Ananas, genel olarak cinsel yaşamı olumlu etkileyen meyvelerden biridir. Özellikle ananas suyu içmek, sperme ananasın içindeki şekerin geçmesini sağlıyor. Bu değişikliğe birkaç litre ananas suyu içerek erişebilirsiniz.

Peki, ananas suyu nasıl hazırlanır? Ananas suyu hazırlamak için ilk olarak, ananasın dış kabuğundan etini ayırın ve dilimleyerek soyun. Akabinde, içindekileri küçük küçük doğrayıp blenderin içine koyup suyunu hazırlayabilirsiniz. Hazırladığınız ananas suyunu aşırı tüketmekten de kaçının.

 

Ananas Suyu Sperm Kokusu ve Tadına Etkisi

 

Ananas Suyu Sperm Kokusu ve Tadına Etkisi
Ananas Suyu Sperm Kokusu ve Tadına Etkisi

 

Ananas suyunun spermin kokusu ve tadını da etkilediğini biliyor muydunuz? Evet, yanlış duymadınız! Özellikle sperm yutmayı seven kadınlar için bu bilgi oldukça haz verici olabilir. Ayrıca nane ve ıhlamur da spermin tadını güzelleştirir.

Peki, “Spermin tadını ne kötüleştirir?” diye soracak olursanız, baharatlar, yağlı yiyecekler, fast-food, sarımsak, soğan, kırmızı et, kahve çay diyebiliriz. Cinsel ilişkiye girmeden önce bu tür yiyecekleri tüketmemenizi öneririz.

 

Ananas Suyu Nasıl Hazırlanır

 

Ananas’ın suyunu nasıl çıkaracağınızı bilmiyorsanız, doğru yerdesiniz. Öncelikle ananasın dış kabuklarından etini ayırın daha sonra dilimleyerek soyun. Sonra tıpkı kavun doğrar gibi küçük küçük doğrayarak blenderden geçirin, sonrasında içime hazır hale gelecektir.

 

 

Kaynak;

Ananas Cinsel Faydaları Nelerdir?

 

 

 

Yorum yapın