Kadınlar Neden Tanga Giyer

Erkekler tarafından merak edilen ve tartışma konusu olan tanga neden kızlar tarafından tercih sebebidir. Bu konuyu tüm yönleri ile ele alacağız.

Öncelikle bu soru kadınlara sorulduğunda ilk cevap pantolondan iç çamaşırı izinin olmaması, yani külot dar pantolon ve taytlarda etraftaki izi belli ediyor. Her külot için geçerli değil mesela lazer kesimleri belli etmeyebiliyor fakat istisnalar kaideyi bozmaz o sebeple ilk cevap iz çıkmaması.

İkinci sık verilen cevap ise rahat olması ve popo kısmının daha çok hava alması, özellikle yaz aylarında pantolonların ince olması ve açık renk olması iç giyimi, külotu izini hatta rengini belli edebiliyor. Kimi kadın bu tür durumlara karşı çareyi tanga giymek ile buluyor.

Son cevap ise kendilerini daha seksi hissettiklerinden dolayı, bazı kadınlar tanga giydiğinde mental açıdan daha seksi özgüvenli olduğunu ve daha dik yürüdüğünü söylüyor.

Kadınlar tarafından verilen cevaplarda ortak payda regl günleri haricinde giyilmesi, yani kadınlar özellikle özel günlerinde tanga giymeyi tercih etmiyorlar.

Bazı erkekler tanga giyilmesini teşhircilik olarak görse de, tanga giyildiği eğer tanga bele kadar çekilmediyse belli olmuyor, yani teşhircilik ile alakası yok.

Bu tamamen bir zevk meselesi kimisi sevdiği için giyiyor, kimisi de rahat bulmadığı için giymiyor. Sizin sebebiniz nedir, yorumlarda paylaşabilirsiniz.

 

Yorum yapın