Vemcaine Sprey Cinsellik için Kullanımı | Vemcaine Spreyin Kadın ve Erkek de Kullanımı

Vemcaine sprey aslında lokal bir bölgeyi uyuşturmak için kullanılır. Tıbbi müdahalelerde eğer operasyon çok ciddi değilse ve küçük bir işlemse anestezi olarak vemcaine sprey tercih edilebilir.

Biz bu yazımızda vemcaine sprey cinsellik etkilerini inceledik. Kadına ve erkeğe ayrı ayrı etkilerini incelediğimiz yazımızda ayrıca kullanan kadınların yorumlarına değindik.

Tıpta sinirleri uyuşturmak, acıyı en aza indirgemek için kullanılan vemcaine sprey ilişki süresini engellemek, erken boşalma sorununu engellemek ve rahat ilişkiye girmek için tercih edilebiliyor.

Vemcaine 10 Pump Sprey Ne İşe Yarar

Daha önce de bahsettiğimiz üzere topikal lokal anesteziktir. Daha önce çocukken mutlaka diş doktorlarına gittiğinizde size iğne vurmadan önce bir sprey sıkmıştır, işte o sprey vemcaine spreydir. İçerisinde %10 oranında lidokain barındırmaktadır.

Vemcaine Sprey Etkisi Ne Kadar Sürer

Normal dozaj olarak kullanılırsa etkisi 15-20 dakika sürmektedir, fakat ne kadar kullanacağınıza göre değişiklik gösterir.

Kullanmadan önce mutlaka prospektüsünü okuyunuz!

Vemcaine Sprey Cinsellik Kadın için Kullanımı

Vemcaine Sprey Cinsellik Kadın için Kullanımı
Vemcaine Sprey Cinsellik Kadın için Kullanımı

Özellikle ilk gece korkusu ve vajinusmus sorunu olan kadınlar vemcaine spreyi deneyebilirler. Vajinusmus psikolojik bir rahatsızlıktır, fakat bazı kadınlar hamile kalmak için bu yöntemi tercih edebiliyorlar.

O bölgeyi uyuşturduğu için bir hissizlik veriyor fakat, kayganlaştırıcı kullanılmadan bu işe girişilmemelidir. Ayrıca bu bir vajinusmus çözümü değildir. Genel olarak bu spreyi kaygılı olanlar, ilişkiden çekinenler kullanabiliyor.

Sizlere daha aydınlatıcı olması bakımından yazı içeriğinde vemcaine sprey kullanan kadınların yorumlarını verdim.

Vemcaine Sprey Cinsellik Erkek için Kullanımı

Vemcaine Sprey Cinsellik Erkek için Kullanımı
Vemcaine Sprey Cinsellik Erkek için Kullanımı

Gerekli miktar tutturulursa eğer erkekler için erken boşalma problemi olanlara fayda sağlamaktadır. Maximum delay geciktirici olsa da kokusundan ötürü cinsel organınıza bir şey sürüldüğü anlaşılıyor.

Vamcaine cinsel organınıza uygularken, baş kısmına ve alt kısımlara 3-4 kez sprey yapıp sıvazlayarak yedirmeniz gerekiyor. Etkisini 15 dakika içerisinde gösteriyor. Eğer performansınız da iyiyse 45 dakikaya varan bir süre dayanabilirsiniz.

Tabiki bu süre zarfı içerisinde bitime çok yaklaştığınız da olabilir, fakat en güzel tarafı aldığınız zevk devam ediyor ve gelmiyorsunuz, final de de bu süre zarfında biriktirdiğiniz meniyi oluk oluk dışarıya atabilirsiniz.

Vemcaine Sprey Deneyen Kadınların Yorumları

Selin Hanım:

Vajinusmus problemi yaşarken internetten araştırarak keşfettiğim vemcaine pump spreyi denemeye karar verdim. Spreyi alıp kullandım, cinsel organımda hissizlik oluştu fakat sonrasında lavaboya çıktığımda çok yanma ve acı oldu, birleşme de kuramadık. Parmak egzersizleri yapmayı denedim fakat başarılı olamadım.

Liyasmr:

Bu spreyi denedim, hissizlik oldu fakat bende de çok kötü bir acı ve lavaboya çıkınca yanma oldu, psikoloğa gitmeyi düşünüyorum. Fakat kişiden kişiye değişir, bende işe yaramadı, sizde belki yarayabilir.

Zeplin:

Ben sprey formunu alıp ilk uygulamada 4-5 defa sıktım ve faydasını gördüm.

Hulyace:

Ben kullandım faydasını gördüm fakat kullanacaklara tavsiyem çok az sıkın, çok fazla sıkıldığı zaman ilişkide o bölge hissizleştiğinden dolayı, kastığını anlamıyorsun ve ilişki sonrası vajinanda yanma başlıyor. Çok fazla içine sıkmamanızı öneririm. Fakat spreyin uyuşturması çok iyi hiç bir şey hissetmiyorsun. Fakat fazla sıkıldığında tahriş yapıyor, çok sıkmazsanız bir problem yok kolay ilişki yaşarsınız.

Sprey çok iyi uyuşturuyor ve hiç bir şey hissetmiyorsun kardeşim çok fazla sıktığın zaman tahriş ediyor çok sıkmazsan bır problem yok çok kolay ilişki yaşarsın

Vemcaine Diş Ağrısı için Kullanılır Mı?

Vemcaine özellikle diş ağrısı için kullanılmaktadır, günde 20 püskürtmeden fazla kullanılması önerilmemektedir. Özellikle bu konuya hassasiyet göstermelisiniz.

Vemcaine Ağda için Kullanılır Mı?

Vemcaine sprey özellikle diş ağrıları için kullanılan anestezi etkisi olan ve bölgesel uyuşma sağlayan bir formüle sahiptir. Ağda yapan kadınlar duyduğu acıyı en aza indirmek için bu spreyi kullanabiliyor. Çok abartılmadan kullanıldığında yan etkisi yada zararı olmuyor. Sürülen bölgede his kaybı sağladığı için duyulan acıyı en aza indirgiyor.

Acı eşiği çok düşük olanlar için, ağda da çok canı yananlar için güzel bir seçim olabilir. Epilasyon öncesi de Vemcaine sprey kullananlar var, ancak yine de doktora danışılması iyi olur.

Yorum yapın