Esra Ezmeci Cinsel Çapa Nedir | Cinsel Çapalama Nasıl Olur

Psikolog Esra Ezmeci, eşinizi kendinize bağlamanın ve daha aşk dolu bir evlilik süreci geçirmeniz için çapalama ve tuzlu su yönteminden söz ediyor.

Esra Ezmeci Çapalama Yöntemi

Esra Ezmeci Çapalama Yöntemi
Esra Ezmeci Çapalama Yöntemi

Çapalama, geçmişte yaşadığımız bir anının bazı tetikleyicilerle o anıyı tekrar yaşamamıza neden olur. Bu durumda koklama, işitme, görme, tatma ve dokunma gibi beş noktada çapamız bulunuyor. Yani bu duyuların hepsini harekete geçirirsek o kadar iz bırakırız karşı tarafa.

Partneriniz veya eşiniz üzerinde çapalamayı denemek için özellikle çok keyifli olduğunuz anı seçmeniz gerekir. Eşinizin avuç içi, omzu ya da ensesine 3 saniye boyunca 4 ya da 5 kere baskı uygulayın. Bu sayede eşinizin aklında bir anı kazımış oluyorsunuz. Fakat bu çapalamayı yaparken eşinize belli etmeden ve neden yaptığınızı açıklamadan denemelisiniz.

Aynı zamanda, bu çapalama sırasında partnerinize güzel sözler söyleyin ve özellikle “s” harflerini baskılayarak konuşursanız, karşı tarafın hafızasında daha fazla kalmasını sağlarsınız.

Esra Ezmeci Tuzlu Su Nasıl Yapılır

Esra Ezmeci Tuzlu Su Nasıl Yapılır
Esra Ezmeci Tuzlu Su Nasıl Yapılır

Psikolog Esra Ezmeci’nin diğer yöntemi olan tuzlu su, özellikle kadınlarda dişilik enerjisini artırmada etkilidir.

Tuzlu su yöntemi için;

1 litre suyun içine 2 çorba kaşığı kadar tuz ekleyin ve haftada 1 defa banyodan sonra bu suyu sağ tarafınızdan komple tüm vücudunuza döküp 1 gece boyunca böyle kalın. Bu uygulama sonrasında partneriniz sizi iltifatlara boğacak.

Tuzlu su uygulaması sonrasında, partnerinizle geçireceğiniz odada kırmızı ve siyah renklere ağırlık verin. Özellikle kırmızı, erkek zihninde cinselliği ve seksi çağrıştırır. Ayrıca güzel kıyafetler giyinin ve güzel kokular sürün, yatak odanıza doğru mumlar dizin.

Hem tuzlu su hem de çapalamanın işe yaraması için yatak odanızda ayna bulundurmayın. Zira, ayna tüm bu yaptığınız büyüyü bozacak bir güce sahiptir. Sadakatsizliği ve ilişkilerdeki güvensizliği tetikleyeceği için ya yatak odanızdan aynaları kaldırın ya da uyumadan önce aynanın üzerine bir örtü örtün.

Tüm bunlara ek olarak;

Haftada 1 gün eşinize 3 olumlu, 1 olumsuz şeyler söyleyin.

Ancak olumsuz olan durumu karşı tarafa doru bir üslup kullanarak lanse edin. Amaç, bir erkeğe muhtaç olduğunuz değil; ona ihtiyacınız olduğunu belli etmektir.

Esra ezmeci cinsel çapa nedir hakkında daha fazla bilgi için linkte tıklayabilirsiniz, bir çok konuda farklı cinsel tecrübeler edinebileceğiniz bu siteden daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yorum yapın