Cinsel İlişkide Erkeğin Hoşuna Giden Sözler

Partnerinizin kendini iyi hissetmesini ve yatakta daha iyi performans göstermesini sağlayacak bazı şeyler söylemek, cinsel mutluluğa ulaşmanın kolay bir yoludur. Cinsel ilişkide erkeğin hoşuna giden sözler ne olduğunu bilmek ve doğru zamanda söylemek önemlidir.

 

Erkeklerin Sevişirken Duymak İstediği Sözler

Erkeklerin Sevişirken Duymak İstediği Sözler
Erkeklerin Sevişirken Duymak İstediği Sözler

 

Erkeklerin sizden duymayı gerçekten sevecekleri şeylere odaklanın. Ayrıca, bu sözlerin şehvetli olması gerekmez, ancak hafif bir cinsel eğilim, ek bir avantajdır, çünkü partnerinizin her yakınlaştığınızda daha iyi performans göstermesine izin verir.

Ancak partnerinizin yatakta ne duymaktan hoşlandığını bilmek çok önemli. Ayrıca, doğru zamanda doğru şeyi söylediğinizden emin olun, çünkü bu bir aidiyet duygusu uyandıracaktır. Partnerinize yatakta yaptığı hareketlerden hoşlandığınızı söylemek, onun cinsel cesaretini artırabilir.

 

Geceyi Unutulmaz Kılalım

Erkeklerin daha çok seks odaklı olduklarına ve her geceyi yarın yokmuş gibi yaşamak istediklerine inanılır. Ancak bir kadın partner, sevişme eylemine eşit düzeyde ilgi gösterirse, harikalar yaratabilir.

Böyle sevimli ifadeler bir güven duygusu uyandırır ve erkekler, belirli bir gecede seks yapmakla ilgilenenin yalnızca kendisi olmadığına, kadın partnerin de eşit derecede ilgili olduğuna emin olurlar. Bu aynı zamanda bir aranma hissi uyandırır ve erkekler bunu sever.

 

Erojen Bölgelerime Dokunmanı Seviyorum

Erkeğinizi tahrik bölgelerinize yönlendirmek güzel bir şeydir, ancak hareketlerinde doğru olduğunu bilmesini sağlamak daha teşvik edicidir. Cesaret verici sözler, erkeğinizin yaptığı şeyden zevk aldığınızı bilmesini sağlayabilir.

Cinsel eylemin kendisi hakkında konuşmak ve dürüst bir geri bildirim vermek çok yardımcı oluyor. Partnerinizin yatakta size yaptıklarını takdir etmek ve ne kadar iyi hissettiğini paylaşmak, erkeklerin duymaktan hoşlandığı harika bir şeydir.

 

Sevgilim, Bugün Yeni Bir Şey Deneyelim

Unutmayın, bir erkek yatakta ne aptal oynamak ister ne de monoton bir partnerle sevişmek ister. Öyleyse, bir kadın mıknatısı olun ve yatakta deney yapmayı çok sevdiğinizi ona bildirin. Ona yoldan çekilmeye hevesli olduğunuzu söyleyin.

Erkekler yeni pozisyonları denemek ve rol yapmayı sevmek ister ve kadın partnerlerinden bir kez daha başarılı olduklarında performansları artar. Aslında erkekler yatakta katılımcı bir partneri severler, bu yüzden ne zaman bir kadın görürlerse inisiyatif alarak heyecanlanıyorlar.

 

Beni Çıldırtmanı Seviyorum

Zaman zaman yatakta kirli konuşmak ve vahşi olmak sorun değil, ama en önemli şey, erkeğinin cinsel tarzda rahat olduğunu bilmesini sağlamaktır.

Erkekler genellikle bir kadın partnerin yatakta fazla vahşileşmeyi sevmediğini varsayar, ancak zevk anlarının tadını çıkarırken, onun vahşi davranışlarının sizi tahrik ettiğine dair ipuçları verirseniz, dikkat edilmesi gereken bir an olabilir.

Bu tür belirtiler sayesinde, adam sadece uyarılmış hissetmekle kalmayacak, aynı zamanda daha rahat hissedecek. Ayrıca, vahşi bir yanınızı gördüğünde şaşıracaktır, bu yüzden sizi istediğiniz gibi sevmek için daha fazla çaba gösterecektir.

 

Bilirsin, Hep Şunu Hayal Etmişimdir

Konu en çılgın fantezilerini paylaşmaksa, bundan daha iyisi olamaz! Kadınlar genellikle cinsel fetişlerini paylaşırlar. Ancak bir erkek, kadın partneri yatakta açık sözlüyse buna bayılır.

Erkekler açık sözlü olmayı severler ve bu nedenle, sevgilinizle fantezilerinizi paylaşmak büyük bir heyecan olabilir ve kesinlikle bunu duymayı çok isterler.

Kaynak;

https://www.tesetturgiyim.org/cinsel-iliskide-erkegin-hosuna-giden-sozler/

Yorum yapın