Cinsel Organa Sarımsak Sürmek Ne İşe Yarar

Cinsel organa sarımsak sürmek ne işe yarar? Sarımsak cinsel organı sertleştirir mi? Sarımsak yağı cinsel organa sürülür mü? Sarımsak yutmak erken boşalmayı önler mi? gibi soruların yanıtlarını bu içeriğimize ekledik.

Erkekler ve kadınlar genellikle hemfikirdir, nefesten sarımsak kokması hoş değildir. Ancak yeni bir araştırmaya göre, sarımsak yiyen erkekler aslında karşı cins için daha hoş ve çekici kokuyorlar – nefesleri değil, vücut kokuları.

Ayrıca afrodizyak özelliğe sahip olan sarımsak, erkek cinsel işlev bozukluğunu düzeltmeye ve ayrıca dayanıklılığı artırmaya yardımcı olur.

Sarımsak Cinsel Organı Sertleştirir Mi

 

Sarımsak Cinsel Organı Sertleştirir Mi
Sarımsak Cinsel Organı Sertleştirir Mi

İktidarsızlık olarak da bilinen erektil disfonksiyon, çok yaygın bir erkek cinsel sağlık sorunudur ve her yaşta erkekte ortaya çıkabilir.

Bu durum, bir erkeğin cinsel ilişki için yeterince sertleşmeyi veya sertliği sağlamayı zor bulmasıyla ortaya çıkar. Cinsel aktivitelerinde sorun yaşayan birçok erkek bu konu hakkında doktorlarıyla konuşmaktan utansa da, erektil disfonksiyonun çoğu durumda başarılı bir şekilde tedavi edilebileceği artık iyi bilinmektedir.

Aslında, iktidarsızlığı tedavi etmeye yardımcı olabilecek birçok ev ilaçları vardır ve sarımsak, erektil disfonksiyon için doğal bir tedavi olarak kabul edilir.

Araştırmalar sarımsağın vücuda farklı şekillerde etki ederek iktidarsızlık, erektil disfonksiyon tedavisi için faydalı olabileceğini göstermiştir.

Sarımsak Yağı Cinsel Organa Sürülür Mü

 

Sarımsak Yağı Cinsel Organa Sürülür Mü
Sarımsak Yağı Cinsel Organa Sürülür Mü

Cinsel organa

 • ylang ylang yağı,
 • susam yağı,
 • yasemin yağı,
 • gül yağı,
 • lavanta yağı,
 • badem yağı,
 • avokado yağı ve
 • sandal ağacı yağı sürülebilir.

Ancak sarımsak yağı cinsel organa sürülmez.

Sarımsağın çiğ olarak veya yemeklere ilave ederek kullanılması tavsiye edilir. Daha fazla bilgi için aşağıda ki linke tıklayın;

 

Cinsel Organa Hangi Yağ Sürülür

Sarımsak Yutmak Erken Boşalmayı Önler Mi

Erken boşalma, bir erkek çok hızlı gerçekleşen kontrolsüz boşalma yaşadığında meydana gelir. Yeterince uyarılmamasına rağmen cinsel ilişkiden hemen sonra, hatta cinsel ilişkiden önce olabilir.

Fiziksel olarak tehlikeli olmasa da, çiftler kendilerini utanmış, tatminsiz hissedebilir ve bu erkeklerde düşük benlik saygısının yaygın bir nedenidir.

Bu cinsel işlev bozukluğu genellikle;

 • aşırı kaygı,
 • depresyon,
 • hormonal dengesizlik veya
 • bir yaralanma yaşıyorsanız oluşur.

 

Araştırmalar, 3 erkekten 1’inin hayatlarının bir noktasında bu durumdan muzdarip olabileceğini gösteriyor.

Çoğu erkek bu sorunları tartışmak için ürologları ziyaret etmese de, bu bozukluk tedavi edilebilir.

Erken boşalma tedavisi ilaçları, bazı doğal ilaçları ve cinsel teknikleri içerir.

Çoğu durumda, terapilerin bir kombinasyonu iyi sonuç verir.

 

Sarımsak afrodizyak özelliklere sahiptir ve erken boşalmadan ilişkinizin süresini uzatmanıza yardımcı olabilir.

Bu anti-bakteriyel ve anti-inflamatuar bitkinin karanfilleri vücudunuzdaki kan dolaşımını iyileştirir ve ayrıca vücut ısısını artırır. Sarımsağı çiğneyebilir veya yağda kızartıp her sabah aç karnına yiyebilirsiniz.

Keçi boynuzu pekmezi ve karanfilin cinselliğe faydaları için tıkla;

Sarımsağın Sertleşmeye Faydası

Sarımsağın Sertleşmeye Faydası
Sarımsağın Sertleşmeye Faydası

 

Sarımsak, tüm dünya mutfaklarında en yaygın kullanılan malzemelerden biridir. Sarımsağı mutfağınızın önemli bir parçası yapan sadece tadı veya aroması değil, aynı zamanda tıbbi faydalarıdır. Birkaç araştırma çalışması, Sarımsağın erektil disfonksiyon sorununu çözmek için en iyi evde çare olduğunu kanıtlıyor.

 1. Sarımsak vücutta H2S üretimini artıran polisülfidler içerir. H2S, kan damarlarının gevşemesine yardımcı olur ve kan dolaşımını iyileştirir, böylece kalp komplikasyonlarını en aza indirir. Erektil disfonksiyon sinirlerle ilgili bir sağlık sorunu olduğundan, uygun kan dolaşımı her şeyi değiştirebilir.
 2. Sarımsakta bulunan temel bileşen allicindir. Kan akışını iyileştirdiği ve kolesterolü kontrol ettiği bilinen biyoaktif bir bileşiktir. Dengeli kolesterol seviyeleri, hipertansiyonun nedenlerini tedavi etmeye yardımcı olur ve erektil disfonksiyonun tedavisinde dolaylı olarak yardımcı olan sağlıklı bir psikolojik sağlık verir.
 3. Ayrıca sarımsak, erektil disfonksiyona katkıda bulunan bir faktör olan aterosklerozun tedavisine de yardımcı olur.
 4. Sarımsak, erkek doğurganlığı ve özellikle iyi sperm sağlığı için önemli bir eser element olan selenyum açısından zengindir. Bu nedenle, spermi daha bol hale getirecektir.
 5. Sarımsağın oksidatif strese karşı koruyan bir enzim olan glutatyon peroksidaz olarak bilinen şeyi de arttırdığı gösterilmiştir. Bunun cinsel performans üzerinde olumlu etkileri vardır.
 6. Birkaç çalışma da sarımsağın hipotansif etkilerine baktı. 1920 gibi erken bir tarihte, sarımsağın hipertansiyon üzerinde faydalı bir etkisi olabileceğini öne süren birkaç çalışma daha var. Hipertansiyon, erektil disfonksiyonun birincil nedenlerinden biridir. Bu nedenle, düzenli sarımsak tüketimi, erkeklerde ereksiyon problemlerini gidermek için hipertansiyona karşı koyabilir.

Sarımsak bir afrodizyak olduğu kadar süper bir besindir. Ancak faydalarını görmek için düzenli olarak ve uzun süre tüketilmelidir.

İktidarsızlığı tedavi etmek için her gün 3-4 diş sarımsak çiğneyebilirsiniz.

Performansı artırmak için tek seferde çok fazla sarımsak almayın. Her şeyin fazlası zararlıdır!

Aşağıda ki içeriğimizde size yardımcı olabilir;

 

Cinsel Gücü Artıran Karışımlar

 

Erektil disfonksiyona yönelik tavsiyeler: 

 

Günlük olarak, cinsel rahatsızlıklardan muzdarip olma riskini azaltmak için vücudunuza iyi bakmanız iyi olur. Belli bir yaşı geçse bile ortaya çıkarlar. Bu nedenle varışlarını mümkün olduğunca geciktirin. Bunu yapmak için, işte bazı ipuçları;

 • Yaşam tarzınıza dikkat edin: Sağlıklı beslenin, aşırı yağ ve abur cuburdan kaçının. Zor sindirim ve fazla kilolar, iyi bir ereksiyon elde etmenize yardımcı olmaz! Ayrıca sigara veya alkolün ereksiyon (ve tabii ki uyuşturucu) için temsil ettiği, atardamarlarınızı tıkayacak, kalp sorunlarına ve cinsel performansınızı etkileyecek psikolojik sorunlara yol açabilecek kötü alışkanlıklara da dikkat edin.
 • Düzenli fiziksel aktivite yapın: Spor, hem zihni temizlemeye ve dolayısıyla stresi azaltmaya hem de iyi bir fiziksel kondisyon sağlamaya izin veren bir refah vektörüdür.

Sonuç olarak, sertleşme sorunlarına doğal çözüm arayan erkekler, evde çare olarak bilim tarafından kanıtlanmış özellikler sergilediği için sarımsak gibi bazı afrodizyak yiyeceklere yönelebilirler.

Yorum yapın