Cinsel Organa Vicks Sürmek Nasıl Etki Eder

Cinsel organa vicks sürmek ne işe yarar, olumlu yada olumsuz bir etkisi var mı? Erkek cinsel ilişki öncesi cinsel organına sürerek, partneri ile birlikte cinsel birleşim yaşarsa neler olur?

Tüm bu soruların cevabını bu uygulamayı deneyip dünyaca ünlü Quara sitesinde tecrübelerini aktaran Heimel Schzbit nickli üyenin ağzından dinliyoruz.

“Bir keresinde mastürbasyon yapmak için Vick’s, Icy-Hot da dahil olmak üzere çeşitli yağları, kremleri deneyip, kullanmayı seven bir kız arkadaşım vardı.

Bir cinsel ilişkimiz öncesi sürüldüğünde yakan mavi bir kremle penisimi ovdu. Bense cinsel organımda yanma hissi hissettiğimden yakındım. O da içine girmemi ve yanma etkisini azaltması için hızlı gidip gelmemi söyledi. Tecrübelerine dayanarak dediğini yaptım, gerçekten yanma geçmişti, ve harika hissettim.

Artık bu olaydan sonra sürekli bu şekilde ilişkiye girdik ve zamanla bende bundan tamamen zevk almayı öğrendim. Ayrıca anal birleşmede de işe yaradığını söyleyebilirim.

Bazen mastürbasyon yapmak için vazelin yerine vicks veya icy-hot kullanıyorum. Vicks gerçekten cinsel organı yakıyor, fakat mastürbasyon yaparken hızlandıkça yakma hissi azalıyor ve harika hissetiriyor. Sanırım eski kız arkadaşım bu deneyimini böyle keşfetti.

 

Sakın yanma hissini soğuk suyla telafi etmeye çalışmayın, çünkü durum daha da kötüleşiyor ve daha çok yanıyor.

 

Mastürbasyona çok ihtiyacım olduğu zamanlarda, mastürbasyon yapmadan 3-4 önce cinsel organımı yakıcı yağlar ve vicks gibi kremler uyguluyorum. Bu daha çok isterik olmamı sağlıyor. Fakat bazen o bölgede terleme, iç çamaşırınızda ıslaklık olabiliyor. Fakat ilişki zamanı yada mastürbasyon zamanı çok ateşli oluyorsunuz.

 

Cinsel Organa Vicks Sürmek İsteyenlere Tavsiye

 

Cinsel Organa Vicks Sürmek İsteyenlere Tavsiye
Cinsel Organa Vicks Sürmek İsteyenlere Tavsiye

 

Bu karışımı denemek isterseniz, cinsel organınız daha alışmadığı için vazelin ile vicks’i %50 oranda karıştırın. Bu çok yakmaz, sadece sıcaklık hissettirir. Fakat hoşunuza giderse sadece Vicks deneyebilirsiniz. Bir süre sonra daha sert bir şeyler isterseniz Icy-Hot ve Vicks karışımını deneyimleyebilirsiniz.

 

Kadınlarda Cinsel Organa Vicks Sürmek Ne Gibi Etki Eder

 

Kadınlarda Cinsel Organa Vicks Sürmek Ne Gibi Etki Eder
Kadınlarda Cinsel Organa Vicks Sürmek Ne Gibi Etki Eder

 

Kadınlar Vicks’i doğrudan vajinasına sürmemeli, çünkü rahatsızlık verip vajinanın doğal florasını bozabilir. Eğer hassas bir cildiniz varsa sorun yaşayabilirsiniz.

Erkekler için yukarıda anlattığımız uygulamada, erkek önce sürüyor ve ilk etkileri bir kaç dakika içinde kayboluyor, fakat doğrudan vajina içine sürmek sorun yaratabilir.

 

Yorum yapın