Orgazm Aşısı Nedir ve Neden Yapılır

Kadınların %70’i cinsel ilişki sırasında orgazm olmuyor. Bu durum çiftlerin cinsel yaşamını olumsuz yönde etkiliyor. Erkekler orgazm olurken, kadının ilişkiden zevk almaması cinsel istek azalmasına da neden oluyor. Böyle bir durumda orgazm aşısı devreye giriyor.

Daha fazla uyarılma, cinsel istekte artış ve cinsel ilişki sırasında orgazm olmak için küçük bir dolgu işlemi uzman eşliğinde yapılıyor. Böylelikle, daha mutlu bir cinsel yaşam vadediyor.

 

Orgazm Aşısı Nedir

 

Orgazm Aşısı Nedir
Orgazm Aşısı Nedir

 

Orgazm, cinsel uyarılma sırasında gerilmiş olan kasların gevşediği ve vücudun uyarılma öncesi durumuna geri döndüğü, genellikle zevk veren fiziksel bir reflekstir.

Cinsel uyarılma sırasında, cinsel organlara artan kan akışı ve vücutta ve özellikle cinsel organlarda kasların gerilmesi vardır. Orgazm, bir dizi ritmik kasılma ile bu süreci tersine çevirir.

Kadınlarda vajinanın alt kısmında, rahimde, anüste ve pelvik tabanda kasılmalar meydana gelir. Her insanın benzersiz bir orgazm deneyimi vardır, ancak ortak deneyimler arasında nefes alma değişiklikleri, sıcaklık hissi, terleme, vücut titreşimleri, değişen bilinç veya inleme veya ağlama dürtüsü bulunur. Hatta orgazm esnasında mutlu, sersemlemiş, kızarmış, sıcak veya uykulu hissedebilirsiniz.

Orgazm olmayan kadınlar için uygulanan orgazm aşısı, kadınların G noktasına yapılan dolgu maddesi ile büyütülme işlemi gerçekleşir. Bu yapılan işlem sayesinde, orgazm olması kolay hale gelir.

 

Orgazm Aşısı Uygulaması Nasıl Olur

 

Orgazm Aşısı Uygulaması Nasıl Olur
Orgazm Aşısı Uygulaması Nasıl Olur

 

Aşıdan önce vajina lokal anestezik krem ile uyuşturulur. Ardından, orgazm aşısı uygulanır ve ilk 1 hafta cinsel ilişkiye girmek önerilmez. Aşının etkisini hemen alanlar da var, bazıları için ise, 3 hafta beklemek gerekir. Genellikle yılda 1 kere orgazm aşısı yapılabilir.

Aşıdan sonra günlük yaşantınıza hemen dönebilirsiniz. Adet düzensizliği yaratmaz, tampon kullanmada sakınca yoktur ve ayrıca genital bölgeye lazer uygulaması yaptırmanızda sakınca yoktur.

 

G Noktasını Uyaran Seks Pozisyonları

 

G Noktasını Uyaran Seks Pozisyonları
G Noktasını Uyaran Seks Pozisyonları

Cinsel ilişki sırasında G noktası uyarımı deneyimlemeyi umuyorsanız, en iyi sonucu veren belirli seks pozisyonları vardır. Hareketleriniz üzerinde biraz daha fazla kontrol sahibi olmanızı sağlayan pozisyonları deneyin, böylece en çok hangi tür uyarılardan hoşlandığınızı anlayabilirsiniz. Bunu başarmanıza yardımcı olabilecek birçok seks pozisyonu olsa da, işte denemeniz gereken üç pozisyon.

 

Cowgirl Pozisyonu

 

Cowgirl Pozisyonu
Cowgirl Pozisyonu

 

Partnerinizin sırt üstü uzanmasını sağlayın, ardından üstüne çıkın ve iki yanına oturtun. Bu konum, G noktanızı bulmaya odaklanabilmeniz için ritim, derinlik ve penetrasyon açısı üzerinde tam kontrol sağlar.

Yukarı ve aşağı sallanmak yerine, G noktası bölgesini vajinanızın iç duvarına karşı uyarmak için ileri geri hareket etmeyi deneyin.

 

Doggy Pozisyonu

 

Doggy Pozisyonu
Doggy Pozisyonu

 

Köpek pozisyonu, seks sırasında daha derin penetrasyon elde etmenin başka bir harika yoludur. G noktanıza ulaşmak için açıyı değiştirmek kolaydır.

Partneriniz arkanızdayken ellerinizin ve dizlerinizin üzerinde durun. Penetrasyon esnasında, ön kollarınıza yaslanmayı veya kalçalarınızı geriye doğru itmeyi deneyin. İsterseniz, bacaklarınız yatağın kenarından sarkacak şekilde yüzüstü yatarak, partnerinizin arkanızda durmasına ve oradan içeri girmesine izin vererek farklı bir varyasyon deneyebilirsiniz.

 

Misyoner Pozisyonu

 

Misyoner Pozisyonu
Misyoner Pozisyonu

 

Klasik misyoner pozisyonunun bir varyasyonu olan bu pozisyon, penetrasyon derinliği olmadan daha fazla stimülasyona izin verir. Önce misyoner pozisyonunda sırt üstü deneyin, sonrasında bacaklarınızı hareket ettirin.

Ardından, eşinizin bacakları sizinkilere yaslanmalı ve daha sıkı bir sıkıştırmaya izin vermelidir. Bu kadar derine çarpmayan bu sığ penetrasyon, daha sıkı bir his yaratır ve G noktanıza karşı daha fazla sürtünme yaratır. Bu yöntem de orgazma ulaşmanıza yardımcı olmak için harika bir yol olabilir.

 

G Shot Nedir Nasıl Yapılır

 

Vajinal orgazmı sağlayan G noktasına dolgu enjekte edilerek büyütülüyor. G noktası büyütme işlemi olarak da bilinen G shot sayesinde orgazm olmak, uyarılma ve cinsel istekte artış kolaylaşıyor.

 

G Shot Yaptıranların Yorumları

 

G shot aşısı yaptıranlar genellikle olumlu yorumlarda bulundular. Aşıdan önce orgazm olmadıklarını ancak aşı sonrası daha fazla uyarılma, cinsel istekte artış ve zevk aldığını bildirdiler. Ayrıca herhangi bir olumsuz yan etki ile karşılaşmadıklarını da eklediler.

 

G Shot Aşısı Fiyat 2022

 

Orgazm aşısı, diğer bir adıyla G shot aşısı fiyat 2022 için net bir rakam söylemek imkansız. Doktorunuz muayene ettikten sonra G noktasına kaç tane dolgu yerleştireceğine göre fiyatta değişiklik olabilir. En sağlıklı bilgiyi G shot aşısı yapan uzmanlardan öğrenebilirsiniz.

Yorum yapın